Połączenie z systemami PMS

Połącz swój program recepcyjny z systemem rezerwacji HotelSystems.  Wykorzystaj pełen potencjał rezerwacji on-line, utrzymując zawsze maksymalną dostępność i automatyzując proces rezerwacji.

Dobry system rezerwacji on-line, powinien komunikować się z systemem recepcyjnym i automatycznie przekazywać informacje o dokonanych rezerwacjach. Rozwiązanie polegające na ręcznym dodawaniu rezerwacji, na podstawie informacji otrzymywanej z systemu na adres e-mail, nie pozwala na pełne wykorzystanie potencjału rezerwacji on-line. Pełna integracja systemu rezerwacji on-line z systemem PMS uwalnia ten potencjał i znacznie ułatwia pracę działu rezerwacji.

Integracja systemów powoduje przekazanie do HotelSystem pełnej informacji o dostępności pokoi. Oznacza to, że wszystkie pokoje realnie dostępne w hotelu, mogą być dostępne do rezerwacji na stronie internetowej. Wyklucza to konieczność kontrolowania dostępności i blokowania sprzedaży on-line w chwili, gdy wszystkie pokoje są już sprzedane. Dokonanie rezerwacji on-line, powoduje zablokowanie pokoju o odpowiednim standardzie. Z punktu widzenia recepcji, rezerwacja jest zupełnie bezobsługowa. Wszystkie niezbędne informacje o rezerwacji są od razu przekazywane do systemu recepcyjnego, a dostępność pokoi aktualizuje się samoczynnie.

 

Nasz system rezerwacji jest otwarty na integrację z nowymi systemami PMS.
HotelSystems ma aktualnie możliwość połączenia się i synchronizacji z systemami: Chart, Rehot, KW Hotel, SOHO, Premium Hotel.

chart
gip
kwhotel
SOHO
Betasi

Zalety połączenia systemów

  • Więcej rezerwacji on-line.
  • Automatyczna aktualizacja dostępności.
  • Bezobsługowość rezerwacji on-line.
  • Oszczędność czasu działu rezerwacji.
  • Wykorzystanie pełnego potencjału strony www.
  • Dostęp do dodatkowych możliwości.

Połącz swój system PMS z HotelSystems

Pełna oferta

Otrzymasz pełną indywidualną ofertę wraz z wyceną

Wypróbuj działanie

Bezpłatny okres testowy

Szybkie uruchomienie

Już w 48h możemy uruchomić pełny system rezerwacji na Państwa stronie

Bezpłatne szkolenie

W zakresie obsługi systemu