Trivago - światowy lider Metasearch razem z HotelSystems

Trivago to największy na świecie serwis porównujący ceny z wielu portali rezerwacyjnych. Zyskaj więcej rezerwacji bezpośrednich przy pomocy naszego modułu połączeniowego Trivago. Hotelsystems stał się oficjalnym partnerem Trivago, dzięki czemu możesz wyświetlać swoje ceny na tym portalu - czyli przekierowywać Gości prosto do Twojej strony hotelu - bez wysokich prowizji i pośredników.
 

Trip Advisor

Zyskaj więcej rezerwacji bezpośrednich przy pomocy platformy TripConnect. Hotelsystems jest oficjalnym partnerem Trip Advisor. Dzięki temu możesz wyświetlać swoje ceny w jednym z największych na świecie portali turystycznych. Bez wysokich prowizji i pośredników!

Trivago to platforma typu Metasearch pozwalająca odwiedzającym na sprawdzenie cen w kilku kanałach sprzedaży z możliwością przekierowania i rezerwacji na jednym z nich. TripConnect to platforma pozwalająca hotelom na wyświetlenie cen pochodzących z oficjalnej strony hotelu w portalu Trip Advisor.

Rozwiązania dostępne dotychczas tylko dla największych portali rezerwacyjnych już teraz w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. Wykorzystaj potencjał jednych z największych portali na świecie, by przekierować ruch sieciowy na swoją stronę i zyskać więcej rezerwacji bezpośrednich, zyskując oszczędności dzięki niskim kosztom rezerwacyjnym.


Nie musisz płacić wysokich prowizji pośrednikom. Dzięki połączeniu silnika rezerwacji HotelSystems z Trivago i/lub Trip Advisor, każdy zobaczy cenę z Twojej oficjalnej strony i z łatwością porówna ją z cenami pośredników. Zadbaj o to, by twoja cena była najniższa! Zapłacisz tylko jednorazową opłatę za instalację i wdrożenie, a następnie będziesz rozliczać się z Trivago/Trip Advisor  za każde przekierowanie na Twoją stronę.

     

Zastanawiasz się czy warto dołączyć?

Oto kilka powodów, by to zrobić:

  • Zyskasz kontrolę nad wyświetlaniem cen.
  • Wyświetlisz ceny na profilu hotelu i liście hoteli.
  • Wyświetlisz ceny na urządzeniach mobilnych.
  • Przyciągniesz klientów najniższą ceną.
  • Zapłacisz tylko za przejścia na Twoją stronę.
  • Zyskasz więcej rezerwacji bezpośrednich.
  • Unikniesz płacenia wysokich prowizji.

Zamów połączenie z Trivago / Trip Advisor

Promocja ! Trivago 399 zł, Trip Advisor 899 zł.
399 zł

Wypełnił formularz lub skontaktuj się z nami:

marketing@hotelsystems.pl