"Jeżeli nie ma Twojej firmy w Internecie to znaczy, że taka firma nie istnieje". Powiedzenie to, jest już aktualne od wielu lat i ma w sobie wiele prawdy. W przypadku branży hotelarskiej można dopisać drugą część - Jeśli Twój hotel nie ma atrakcyjnej, miłej dla oka strony internetowej oraz jej mobilnej wersji, umożliwiającej w prosty sposób zarezerwować pobyt w hotelu - zwiększenie ilości rezerwacji wydaje się być niemożliwe. Pozostaje wtedy tylko pytanie nie czy, ale kiedy taka zmiana będzie konieczna.

Przyjemna graficznie i zaawansowana technologicznie strona internetowa priorytetem hotelarzy

Aktualizacja strony internetowej bardzo szybko zmienia cały wizerunek hotelu w oczach Gości. Jeżeli nowa przyciąga wzrok dużymi, ładnymi zdjęciami, intuicyjną i łatwą nawigacją, przyjemnym sposobem prezentacji pokoi, restauracji, dodatkowych atrakcji czy ofert, potencjalny Gość czuje się "wygodnie". Stąd już znacznie bliżej, aby po dokonaniu rezerwacji każdy poczuł prawdziwy komfort wypoczynku na miejscu w hotelu. Nowy i oparty na najnowszych trendach wizerunek to też sposób pokazania swoim dotychczasowym Gościom, iż hotel rozwija się niesuatnnie, a dla potencjalnych nastepnych, sygnał znacznie wpływający na ich pozytywne "pierwsze wrażenie".

 

Atrakcyjna Grafika

Miłe pierwsze wrażenie

Prosta Nawigacja

Wygodne szukanie informacji

Duże Zdjęcia

Szerokoekranowa prazentacja

Wygodny System Rezerwacji

Łatwość znalezienia ofert

Wykonanie nowej strony internetowej dla hotelu jest jedną z kluczowych decyzji, które mają bezpośrednie oddziaływanie na ilość dokonanych rezerwacji. Wpływ na to ma atrakcyjniejsze wyeksponowanie ofert sprzedażowych na stronie głównej i podstronach serwisu, prostota i szybkość ich rezerwacji oraz tak ważna w dobie rozwoju mobilnego internetu, wersja przyjazna takim urządzeniom.

Zwiększenie sprzedaży online dzieki atrakcyjnej grafice, prezentacji ofert i wygodnemu sposobowi rezerwacji.

Odwiedzający stronę potrzebuje wygodnego przeglądania serwisu, w trakcie którego może w dowolnym momencie zapoznać się z prezentacją pokoi, pakietów czy ofert specjalnych, które oprócz opisów usługi posiadają zdjęcia oraz bezpośrednio przedstawione ceny. To znacznie wpływa na szybkość podejmowanych decyzji o wyborze pobytu w danym terminie.

 

Wzrost sprzedaży

Gwarantowany

Ekspozycja Ofert

Pokoje, pakiety

Aktualność Ofert

Ceny i dostępność

Płatność Online

Swoim bankiem lub kartą kredytową

GWARANTOWANY WZROST

 

Włącz narzędzia HotelSystems i
otrzymaj PEŁNĄ Gwarancję wzrostu ilości rezerwacji Online - lub ZWROT KOSZTÓW.

100% PEWNOŚĆ INWESTYCJI BEZ RYZYKA

 

Obecne strony internetowe hoteli przestały mieć statyczny charakter. Minęły czasy, gdy strona wygląda tak samo zimą jak i latem. Aktualnie, hotele dynamicznie zmieniają zawartość podstron, zmieniają się oferty pakietowe na stronie głównej, pojawiają się aktualności lub informacje o nowych ofertach specjalnych czy rabatach. Zmiany takie hotel powinien dokonywać bez czekania na informatyka, a efekty muszą być widoczne natychmiast.

Front CMS - Nowoczesny system online do zarządzania treścią w czasie rzeczywistym.

Nowatorskie narzędzia HotelSystems - a dokładnie nowy system zarządzania treścią Front CMS - to rewolucyjny sposób umożliwiający zmianę większości elementów na stronie internetowej hotelu - od edycji tekstów, dodawania podstron i zdjęć w galeriach, modyfikacji banerów, dodawania ofert pakietowych i wielu więcej. Wystarczy zdalny dostęp do systemu, a edycji można dokonać natychmiast bezpośrednio na stronie graficznej witryny bez specjalnych informatycznych kwalifikacji.

Front CMS

Szybka zmiana strony

Oszczędność czasu

Natychmiastowy efekt

Zysk Finansowy

Brak ekstra kosztów

Narzędzie dla Marketingu

Łatwiejsze ustawienia

SIMPLE CMS - PROSTY CMS

Zmiana treści, zdjęć lub oferty na stronie internetowej wymagała wiedzy informatycznej, pomocy grafika i czekania na efekty ?

FRONT CMS - nasz system zarządzania stroną to:

- zmiana tekstu prosto na stronie
- wybór zdjęć w kilka sekund
- dodawanie nowych treści natychmiast
- wygodna edycja pakietów

NIEMOŻLIWE w HotelSystems jest MOŻLIWE.

Nowa strona Hotelu - Zamów!

Nowa strona hotelu to nowy wizerunek i lepsze postrzeganie przez Gości, a więc więcej rezerwacji i wyższe przychody.

Pełna oferta

Otrzymasz pełną indywidualną ofertę wraz z wyceną

Wypróbuj działanie

Bezpłatny okres testowy

Szybkie uruchomienie

Już w 48h możemy uruchomić pełny system rezerwacji na Państwa stronie

Bezpłatne szkolenie

W zakresie obsługi systemu

System Rezerwacji Online

czytaj więcej

Strona Internetowa Hotelu

czytaj więcej

Hotel Marketing Online

czytaj więcej

Połączenia Systemów Online

czytaj więcej