Channel Manager

Zarządzaj dystrybucją cen i dostępności do partnerów

Channel Manager to automatyczne narzędzie, dzięki któremu nie potrzeba już ręcznie aktualizować cen i dostępności pokoi we wszystkich portalach rezerwacyjnych, takich jak Booking.com, Hrs.com, Expedia.com i do wielu innych partnerów sprzedaży online.
Zarządzaj dostępnością w różnych kanałach dystrybucji z jednego miejsca przy pomocy jednego nowoczesnego narzędzia.

Channel Manager

Współcześnie w branży hotelowej wykorzystuje się wiele zaawansowanych technologicznie narzędzi, idealnie skrojonych na miarę XXI wieku, w którym żyjemy. Wśród tych, na które warto zwrócić uwagę, wyróżnia się Channel Manager. Korzystając z tego rozwiązania zyskuje się szansę na prezentowanie swojej oferty jednocześnie w kilku miejscach online, a zarządzanie danymi pochodzącymi z wielu portali odbywa się z poziomu jednego panelu. Na dobrą sprawę nie ma znaczenia to, z ilu kanałów korzystasz, ponieważ każda rezerwacja od razu zmniejsza dostępność Twoich pokoi, co jest w krótkim czasie raportowane także jeśli chodzi o sprzedaż bezpośrednią. To najlepsza metoda na elastyczne i intuicyjne zarządzanie obłożeniem zarówno mniejszych, jak i większych hoteli.

Channel Manager

Główną funkcją Channel Managera jest automatyzacja procesu zmian w wyświetlaniu się cen i dostępności pokoi we wszystkich kanałach dystrybucji. Dzięki temu, jeśli pokój zostanie zarezerwowany w jednym miejscu, pozostałe portale zostaną natychmiastowo zaktualizowane, by uniknąć tak zwanego overbookingu. Już teraz przekonaj się, jaką rolę odgrywa Channel Manager i w jaki sposób pozwala osiągnąć maksymalny potencjał drzemiący w sprzedaży wielokanałowej w hotelu lub innymi podmiocie oferującym wynajem miejsc noclegowych.

Channel Manager

Channel Manager – synchronizacja Twojego kalendarza z serwisami noclegowymi

Channel Manager to funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zarządzanie dystrybucją cen oraz dostępnością miejsc noclegowych od różnych partnerów sprzedaży. Dzięki niemu zarządcy konkretnego hotelu mogą na bieżąco kontrolować grafik rezerwacji i sprawdzać, jaka ilość pokoi jest dostępna dla poszczególnych kanałów sprzedaży, takich jak serwisy noclegowe, portale turystyczne, biura podróży, czy systemy rezerwacyjne innego typu, a także ustalać dla każdego z nich inne ceny wynajmu (można w tym zakresie dokonywać zmian w czasie rzeczywistym, na przykład w zależności od pory roku, momentu w sezonie, zmian rynkowych, popytu na te usługi, czy dostępności pokoi). Istnieje też opcja, aby blokować możliwość rezerwacji w określonym terminie albo dla wybranego kanału sprzedaży.

Portale rezerwacyjne w jednym miejscu dzięki Channel Manager

Widzisz więc, że dzięki Channel Manager profesjonalna obsługa gości, którzy przez Internet szukają dogodnego noclegu, jest możliwa, a nawet można wynieść ją na nowy, wyższy poziom.
Co daje korzystanie z Channel Manager? Korzyści jest wiele. Przede wszystkim uzyskasz gwarancję skutecznego, a także elastycznego zarządzania cenami. Po drugie to dogodna forma automatyzacji podstawowych procesów rezerwacji i aktualizacji dostępności pokoi (daje to oszczędność czasu, ale i zmniejsza ryzyko popełnienia błędu). Równocześnie, dzięki połączeniu z wieloma portalami rezerwacyjnymi hotel może zwiększyć swoją widoczność (ekspozycję) w wirtualnej przestrzeni, a co za tym idzie rozpoznawalność. Channel Manager daje również szansę na centralizację zarządzania i monitorowanie pojawiania się nowych rezerwacji w czasie rzeczywistym. To nowoczesne rozwiązanie pozwala też uniknąć problemów wynikających z tak zwanego double bookingu (na przykład takich jak konieczność ponoszenia kosztów związanych z anulowaniem rezerwacji, czy szukaniem alternatywnych rozwiązań dla gości, którzy w wyniku powstałego zamieszania zostali potencjalnie poszkodowani).

Channel Manager

Channel Manager – nowoczesne narzędzie online, które ułatwi Ci życie

Marzysz o tym, aby przy niewielkim wysiłku z Twojej strony osiągnąć rekordowy poziom obłożenia w hotelu, którym zarządzasz? Już wkrótce może to stać się rzeczywistością, a dokonywaniem rezerwacji w różnych momentach sezonu zainteresują się liczni goście.
Postaw na Channel Manager, który pozwoli Ci zsynchronizować działanie wszystkich portali noclegowych, z jakimi aktualnie połączony jest Twój hotel, bez konieczności każdorazowego logowania się w poszczególnych modułach, aby uzyskać dostęp do informacji o rezerwacjach. To oszczędność czasu i energii generująca satysfakcjonujące zyski.

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy dumni będąc wieloletnimi partnerami z największym Channel Manager w Europie - YieldPlanet. Stale rozwijamy najlepsze hotelowe rozwiązania technologiczne na rynku z naszym partnerem i jednocześnie razem tworzymy nowe, innowacyjne sposoby ułatwiania pracy hotelarzy oraz działania obiektów noclegowych.

Najważniejsze zalety modułu

Kontrola Utrzymanie kontroli nad cenami i dostępnością u partnerów.

Czas Oszczędność czasu dzięki automatyzacji działań.

Automatyzacja Brak konieczności ręcznego blokowania dostępności pokoi.

Usprawnienie Ułatwienie i przyspieszenie pracy działu rezerwacji.

Szybkość Zminimalizowanie opcji overbookingu w obiekcie.

Zysk Zwiększenie sprzedaży dzięki większej dostępności.

Przepływ danych Zwiększenie dystrybucji do dowolnej ilości portali.

Integracja Intuicyjne zarządzanie cenami w jednym miejscu.

Walidacja Wyeliminowanie możliwości błędów ludzkich.

Formularz kontaktowy

*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE