Moduł do sprzedaży voucherów online

Vouchery hotelowe - doskonały pomysł na prezent

Sprzedaż voucherów online to rozwiązanie na miarę XXI wieku, doceniane przez osoby poszukujące niebanalnego prezentu dla członków rodziny, przyjaciół czy znajomych. Podarunek przyjmujący taką oryginalną postać można wręczyć w związku z różnymi świętami i rocznicami przypadającymi w ciągu roku (zauważalny jest trend, zgodnie z którym sprzedaż voucherów online wzrasta zwłaszcza wtedy, gdy zbliża się Boże Narodzenie albo przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego). Zdarza się, że bony hotelowe ze spersonalizowaną grafiką i atrakcyjnym opisem są wybierane jako okolicznościowy upominek przeznaczony dla pracowników czy partnerów biznesowych, zdają też egzamin w akcjach promocyjnych oraz jako nagroda w konkursach, loteriach albo programach lojalnościowych. Nadszedł najlepszy moment, aby uruchomić sprzedaż voucherów online, odpowiedzieć na potrzeby klientów i zwiększyć przychody generowane przez hotel.

Jakie vouchery są dostępne online?

Sprzedaż voucherów online pozwala na zaopatrzenie się w trzy typy bonów, które rozróżnia się na podstawie celu, na jaki można je przeznaczyć. Pierwszy rodzaj to voucher kwotowy o wartości wybranej przez kupującego. Osoba nim obdarowana ma zagwarantowaną swobodę wyboru, co do spożytkowania otrzymanych w takiej formie środków pieniężnych. Drugim jest voucher pobytowy (pakietowy) pozwalający na skorzystanie z bezpłatnego zakwaterowania przez wyznaczoną liczbę dób hotelowych. Ciekawą opcją jest również tak zwany voucher dzienny, stanowiący alternatywę dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na dłuższą wizytę w hotelu. Taki bon można zrealizować wszędzie tam, gdzie obok miejsc noclegowych, przygotowana jest dla gości znacznie szersza oferta, uwzględniająca chociażby dostęp do basenu, siłowni, czy strefy SPA oferującej masaże lub inne zabiegi kosmetyczne.

Już teraz rozpocznij sprzedaż voucherów online!

Vouchery kwotowe Kwota na dowolne usługi.

Vouchery pobytowe Pakiet pobytowy w prezencie.

Vouchery Day SPA Jeden dzień w Twoim SPA.

Sprzedaż voucherów

Organizując profesjonalną sprzedaż voucherów online, warto zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół dotyczący przede wszystkim kwestii organizacyjnych i technicznych, tak, aby wszelkie transakcje zachodziły w sposób przyjazny dla użytkowników. Jednym z obowiązków jest opracowanie regulaminu określającego zasady sprzedaży voucherów online oraz warunki ich późniejszej realizacji. Taki dokument powinien być zamieszczony w widocznym miejscu na stronie internetowej hotelu, aby zainteresowane osoby miały do niego łatwy dostęp i mogły zapoznać się ze szczegółowymi regułami warunkującymi szybką oraz bezpieczną sprzedaż voucherów online. Już teraz udostępnij swoim stałym gościom oraz potencjalnym odwiedzającym możliwość wygodnego zakupu bonów o konkretnej wartości, pozwalających bezgotówkowo zapłacić za nocleg albo skorzystanie z wybranych usług hotelarskich. To doskonały sposób na zwiększenie przewagi konkurencyjnej!

Zrób prezent

Vouchery możesz zaprezentować w atrakcyjnej formie z grafiką i opisem.

Goście wybierają odpowiedni prezent, określają sposób dostarczenia vouchera i dokonują bezpiecznej płatności kartą, przelewem lub blikiem. Tobie pozostaje już tylko wydrukować voucher i wysłać go na wskazany adres lub przygotować grafikę do wysyłki mailem.

To Ty decydujesz jakie formy dostawy i okres ważności voucherów wyświetlą się podczas rezerwacji.

Formularz kontaktowy

*
*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE