System do zarządzania hotelem dla managerów

System zarządzania hotelem

Branża hotelarska nieustannie się rozwija, czego doskonałym przykładem jest ciesząca się rosnącą popularnością tendencja do wykorzystywania przez obiekty noclegowe zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które stają się aktualnie standardem. System zarządzania hotelem to oprogramowanie służące do skutecznego administrowania codziennością takiego podmiotu oraz efektywnego budowania i utrzymywania relacji z gośćmi hotelowymi. Jeśli to rozwiązanie zostanie odpowiednio dobrane do typu hotelu, usprawni wiele aspektów jego działalności.

Nowoczesna obsługa gości

Profesjonalny system zarządzania hotelem – nowoczesna obsługa gości
Jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry system zarządzania hotelem, którym na poważnie opłaca się zainteresować? Idealny program o wskazanym przeznaczeniu jest intuicyjny w obsłudze, przyjemny dla oka pod kątem wizualnym i zapewniający wyłącznie przyjemne doznania. Ma umożliwiać przede wszystkim weryfikację obłożenia hotelu oraz szybkie sprawdzanie pokoi dostępnych w wybranym terminie, ale też ich wygodną rezerwację, dokonywaną online, a więc przez odpowiednio zaprojektowaną stronę internetową.

Inwestując w system zarządzania

Inwestując w system zarządzania hotelem, który można opisać właśnie w taki sposób, zyskuje się wyjątkową okazję do tego, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy potem staną się zadowolonymi gośćmi, generującymi satysfakcjonujące dla obiektu turystycznego dochody i przyczyniającymi się do wzmocnienia pozycji hotelu na rynku. Zignorowanie potencjału, jaki drzemie w tym narzędziu, byłoby ogromnym błędem, którego po prostu nie można popełnić.

System zarządzania hotelem - wypróbuj go w praktyce i rozwijaj swój biznes

Do tej pory w prowadzonym przez Ciebie turystycznym obiekcie noclegowym nie działał system zarządzania hotelem? A może dotychczas wdrożone było tam rozwiązanie informatyczne tego typu, które jednak okazało się niedoskonałe, nie sprawdziło się w praktyce i nie pozwoliło uzyskiwać zamierzonych celów? Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku z pomocą przychodzi system zarządzania hotelem z prawdziwego zdarzenia, a więc nowoczesny, kompleksowy oraz wyposażony w pakiet przydatnych funkcji, skrojonych na miarę konkretnego miejsca oferującego zakwaterowanie.
Nie zwlekaj już ani chwili dłużej, tylko właśnie teraz pomyśl o przyszłości swojego hotelu i wygospodaruj wymagane środki, aby zakupić profesjonalne narzędzie, dzięki któremu usprawnisz funkcjonowanie obiektu noclegowego, zautomatyzujesz wykonywanie powtarzalnych czynności, zoptymalizujesz czas pracy oraz zwiększysz wydajność poszczególnych członków obsługi. To inwestycja, której nie pożałujesz, ponieważ jej owoce będziesz mógł zbierać przez długi czas. Odpowiednio dobrany system zarządzania hotelem zwiększający jego atrakcyjność w oczach gości szukających noclegu w tej okolicy wzmocni Twoją pozycję w branży, pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji oraz wesprze Cię w działaniach podejmowanych na rzecz osiągnięcia upragnionego sukcesu biznesowego.

Raporty i analizy

Nowoczesność narzędzi HotelSystems daje nieograniczone możliwości analityczne, bez względu na to gdzie w danej chwili jesteś. Nieistotne czy pracujesz na służbowym komputerze, tablecie czy smartfonie. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu. System online umożliwi sprawdzenie aktualnego stanu sprzedaży pokoi i usług świadczonych przez Twój hotel. Dodatkowo moduł cost&revenue zobrazuje w formie przystępnych wykresów koszty i przychody całego obiektu lub wybranych działów wraz ze wskaźnikami analitycznymi dla każdego, zdefiniowanego przez Ciebie terminu.

Analizy online w dowolnym czasie i jakimkolwiek miejscu

Analiza Sprzedaży Pokoje, Pakiety, Vouchery. Aktualna sprzedaż pokoi i usług świadczonych przez Twój hotel.

Analiza Dystrybucji Strona www, Portale. Najważniejsze kanały dystrybucji wykorzystywane w hotelarstwie.

Cost Manager Analityka Kosztów. Wykresy kosztów hotelu wraz ze wskaźnikami analitycznymi.

Revenue Manager Analityka Przychodów. Wykresy przychodów hotelu z analizą zdefiniowanego terminu.

Formularz kontaktowy

*
*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE