Strony internetowe

Strony internetowe

Przyjemna graficznie i zaawansowana technologicznie strona internetowa musi być priorytetem dla hotelarzy. Jeśli Twój hotel nie ma atrakcyjnej, miłej dla oka strony www, umożliwiającej w prosty sposób rezerwację pobytu to zwiększenie ilości rezerwacji wydaje się być niemożliwe.

Nowa strona obiektu

Wykonanie nowej strony internetowej dla hotelu jest jedną z kluczowych decyzji, które mają bezpośrednie oddziaływanie na ilość dokonanych rezerwacji. Wpływ na to ma atrakcyjniejsze wyeksponowanie ofert sprzedażowych na stronie głównej i podstronach serwisu, responsywność www oraz prostota i szybkość ich rezerwacji.
Nowy i oparty na najnowszych trendach wizerunek to sposób pokazania swoim dotychczasowym Gościom, iż hotel rozwija się nieustannie, a dla potencjalnych następnych, sygnał wpływający na ich pozytywne "pierwsze wrażenie".

Charakterystyka dobrej strony www

Design i technologia Przyjemna graficznie i zaawansowana technologicznie strona www.

Specyfika i klimat Indywidualny charakter strony, zapadający w pamięć Twoich gości.

Wizytówka online Nowy wizerunek hotelu w sieci dobrze reprezentujący Twoją ofertę.

Zysk i sprzedaż Rezerwacja online i moduły uzupełniające całość sprzedażową.

Gwarancja wzrostu sprzedaży

Włącz narzędzia HotelSystems i otrzymaj pełną gwarancję wzrostu ilości rezerwacji online - lub ZWROT KOSZTÓW.

100% PEWNOŚĆ INWESTYCJI BEZ RYZYKA.

Zysk dzięki atrakcyjnej grafice, prezentacji ofert i rezerwacji online

Wzrost sprzedaży Gwarantowany po uruchomieniu strony.

Ekspozycja ofert Pokoje, pakiety, vouchery, promocje.

Płatność online Swoim bankiem, kartą kredytową lub blikiem.

Aktualność ofert Ceny i dostępność aktualizowane w prosty sposób.

Prosta edycja strony

Na własnej stronie powinniśmy mieć możliwość dynamicznie zmieniać zawartość podstron, edytować oferty pakietowe, dodawać aktualności lub informacje o nowych ofertach specjalnych czy rabatach. Zmiany takie hotel powinien dokonywać bez czekania na informatyka, a efekty muszą być widoczne natychmiast.
Narzędzia HotelSystems - a dokładnie autorski system CMS - w prosty sposób umożliwiają zmianę większości elementów na stronie internetowej hotelu - od edycji tekstów, dodawania podstron i zdjęć w galeriach, modyfikacji banerów, dodawania ofert pakietowych i wielu więcej. Wystarczy zdalny dostęp do systemu, a edycji można dokonać natychmiast bez specjalnych informatycznych kwalifikacji.

Moduły HotelSystems

W ofercie HotelSystems oprócz standardowego wykonania strony znajdują się również moduły - nowoczesne rozwiązania dla hoteli, uzupełniające jej funkcje wizerunkową i sprzedażową. Wybierając kolejne moduły HotelSystems - strona hotelu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i funkcjonalna dla Twoich Gości. Poniżej niektóre z nich:

  • Opinie Gości
  • Dedykowany Newsletter
  • Blog
  • Baner reklamowy pop-up
  • Informator na QR Kod
  • Filmy Video w Pakietach
  • Moduł Sal Konferencyjnych

Formularz kontaktowy

*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE