Strony internetowe dla hoteli

Strony internetowe dla hoteli

"Jeżeli nie ma Twojej firmy w Internecie to znaczy, że taka firma nie istnieje". Powiedzenie to, jest już aktualne od wielu lat i ma w sobie wiele prawdy.
W przypadku branży hotelarskiej można dopisać drugą część: jeśli Twój hotel nie ma atrakcyjnej, miłej dla oka strony internetowej dla hotelu, umożliwiającej w prosty sposób rezerwację pobytu - zwiększenie ilości rezerwacji wydaje się być niemożliwe. Pozostaje wtedy tylko pytanie nie czy, ale kiedy taka zmiana będzie konieczna.

Nowy wizerunek www

Aktualizacja strony internetowej bardzo szybko zmienia postrzeganie hotelu w oczach Gości. Jeżeli nowa przyciąga wzrok dużymi, ładnymi zdjęciami, intuicyjną i łatwą nawigacją, atrakcyjnym sposobem prezentacji pokoi, restauracji, dodatkowych atrakcji czy ofert, potencjalny Gość czuje się "wygodnie". Stąd już znacznie bliżej, aby po dokonaniu rezerwacji każdy poczuł prawdziwy komfort wypoczynku na miejscu w hotelu. Nowy i oparty na najnowszych trendach wizerunek to też sposób pokazania swoim dotychczasowym Gościom, iż hotel rozwija się nieustannie, a dla potencjalnych następnych, sygnał wpływający na ich pozytywne "pierwsze wrażenie".

Ciekawa grafika i nowe technologie strony www

Atrakcyjna grafika Miłe pierwsze wrażenie.

Prosta nawigacja Wygodne szukanie informacji.

Przyciągające zdjęcia Szerokoekranowa prezentacja.

Wygodna rezerwacja Łatwość znalezienia ofert.

Gwarantowany zysk

Włącz narzędzia HotelSystems i otrzymaj pełną gwarancję wzrostu ilości rezerwacji online - lub ZWROT KOSZTÓW.

100% PEWNOŚĆ INWESTYCJI BEZ RYZYKA.

Wzrost sprzedaży

Wykonanie nowej strony internetowej dla hotelu jest jedną z kluczowych decyzji, które mają bezpośrednie oddziaływanie na ilość dokonanych rezerwacji. Wpływ na to ma atrakcyjniejsze wyeksponowanie ofert sprzedażowych na stronie głównej i podstronach serwisu, responsywność www oraz prostota i szybkość ich rezerwacji.
Odwiedzający stronę potrzebuje wygodnego przeglądania serwisu, w trakcie którego może w dowolnym momencie zapoznać się z prezentacją pokoi, pakietów czy ofert specjalnych, które oprócz opisów usługi posiadają zdjęcia oraz bezpośrednio przedstawione ceny. To znacznie wpływa na szybkość podejmowanych decyzji o wyborze pobytu w danym terminie.

Zysk dzięki atrakcyjnej grafice, prezentacji ofert i rezerwacji online

Wzrost sprzedaży Gwarantowany po uruchomieniu strony.

Ekspozycja ofert Pokoje, pakiety, vouchery, promocje.

Płatność online Swoim bankiem, kartą kredytową lub blikiem.

Aktualność ofert Ceny i dostępność aktualizowane w prosty sposób.

Prosta edycja strony

Na własnej stronie powinniśmy mieć możliwość dynamicznie zmieniać zawartość podstron, edytować oferty pakietowe, dodawać aktualności lub informacje o nowych ofertach specjalnych czy rabatach. Zmiany takie hotel powinien dokonywać bez czekania na informatyka, a efekty muszą być widoczne natychmiast.
Narzędzia HotelSystems - a dokładnie autorski system CMS - w prosty sposób umożliwiają zmianę większości elementów na stronie internetowej hotelu - od edycji tekstów, dodawania podstron i zdjęć w galeriach, modyfikacji banerów, dodawania ofert pakietowych i wielu więcej. Wystarczy zdalny dostęp do systemu, a edycji można dokonać natychmiast bez specjalnych informatycznych kwalifikacji.

Autorski CMS strony www

Edycja poprzez CMS Szybka zmiana treści i zdjęć strony.

Oszczędność czasu Natychmiastowy efekt dokonanych zmian.

Zysk finansowy Brak ekstra kosztów za zmianę treści, zdjęć, banerów.

Narzędzie dla marketingu Łatwiejsze ustawienia ofert specjalnych i promocji.

Formularz kontaktowy

*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE