System do zarządzania marketingowego w hotelu

System do zarządzania marketingowego w hotelu

System do zarządzania marketingowego w hotelu to przykład zintegrowanego narzędzia o wielu ważnych funkcjonalnościach, przydatnych w kontekście codziennego funkcjonowania obiektów noclegowych, a zwłaszcza prowadzonych przez nich kampanii marketingowych. Marketing dla hoteli odgrywa niebagatelną rolę w kontekście skutecznego prowadzenia biznesu, a zwłaszcza zwiększania przychodów poprzez pozyskiwanie i utrzymywanie gości, wzrost rezerwacji oraz konsekwentne budowanie wizerunku hotelu. Dlatego też potrzebne są kompleksowe oprogramowania, składające się z kilku modułów, realnie wspierających w administrowaniu różnymi aspektami działań marketingowych hotelu. To wyraz tego, że cyfryzacja i digitalizacja pewnie wkracza także w branżę hotelarską.

Zarządzanie marketingowe hotelu

Nowoczesne rozwiązania, które pozwalają stosować sprawnie działający system do zarządzania marketingowego hotelu, mają związek z dystrybucją i promocją oraz pozytywnie wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa hotelarskiego to między innymi: aktywna obecność w mediach społecznościowych dopasowanych do specyfiki grupy docelowej, używanie instrumentu, jakim jest product placement, umiejętne wykorzystywanie potencjału drzemiącego w strategiach content marketingowych, wprowadzanie programów lojalnościowych z atrakcyjnymi bonusami, a także stosowanie platform zakupowych. Dostępnych opcji jest wiele, najlepiej, aby łączyć ze sobą kilka wskazanych metod do prowadzenia marketingu hotelu, a co najważniejsze, wygodnie zarządzać nimi z jednego miejsca.

Podstawa strategii marketingowej hotelu

Zarządzanie marketingowe hotelem polega na opracowaniu i realizacji strategii obejmującej kwestie takie jak: segmentacja rynku i określenie grup docelowych, tworzenie marki i wizerunku, promocja i reklama, zarządzanie relacjami oraz analizowanie wyników tych działań. W związku z tym w działalności współczesnych hoteli ogromne znaczenie ma świadome wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi online do zarządzania hotelem. Obecnie jest to niezbędny element efektywnej strategii marketingowej każdego obiektu noclegowego. Zaawansowany technologicznie system do zarządzania marketingowego w hotelu to forma dotarcia do potencjalnych odbiorców, a także metoda na utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, którzy w przeszłości mieli już okazję do skorzystania z konkretnych usług hotelarskich.

Nowoczesne narzędzia marketingowe online

System CMS System zarządzania treściami, zdjęciami, banerami na stronie www.

Price Manager System zarządzania ofertą cenową, rabaty, kody promocyjne.

Channel Manager System zarządzania dystrybucją ofert, cen i dostępności obiektu.

Newsletter Moduł do zarządzania wysyłką newsletterów - dowolne grupy docelowe.

Google Analytics System analityki strony www połączony z konwersją celów.

CRM / Ofertowanie System zarządzania klientami - kalkulacje, ofertowanie, baza klientów.

Profesjonalny marketing hotelu

Profesjonalny system do zarządzania marketingowego w hotelu coraz częściej staje się jednym z podstawowych narzędzi we współczesnych obiektach noclegowych, zwłaszcza tych o podwyższonym standardzie. To swoisty niezbędnik dla każdego mniejszego czy większego hotelu, który chce zwiększyć swoją konkurencyjność w tej wymagającej branży i odnieść biznesowy sukces w postaci przyciągnięcia, ale i utrzymania dużej liczby gości, ale też rosnących zysków. Dzięki zastosowaniu takiego systemu hotel może zautomatyzować i zwiększyć efektywność swoich działań promocyjnych (zwłaszcza realizowanych kampanii marketingowych), szybko zbierać i trafnie analizować dane dotyczące preferencji gości hotelowych oraz dostosowywać poszczególne punkty swojej oferty do potrzeb rynku i aktualnych trendów.

System do zarządzania marketingowego w hotelu

Zdecyduj się na wdrożenie takiego rozwiązania, a w praktyce przekonasz się, że zarządzanie marketingowe w hotelu wcale nie musi być skomplikowanym procesem, może natomiast okazać się strategią wyróżniającą się wysoką skutecznością. Już teraz wypróbuj nasz system w praktyce!

Formularz kontaktowy

*
*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE