Moduły - nowoczesne rozwiązania dla hoteli

Moduły - nowoczesne rozwiązania

W ofercie HotelSystems oprócz standardowego wykonania strony znajdują się również moduły - nowoczesne rozwiązania dla hoteli,
uzupełniające jej funkcje wizerunkową i sprzedażową. Wybierając kolejne moduły HotelSystems - strona hotelu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i funkcjonalna dla Twoich Gości. Poniżej prezentujemy część z naszych rozwiązań, które można zamówić - jako uzupełnienie swojej strony.

Prezentacja Opinii

Opinie innych gości to jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzję o dokonaniu rezerwacji. Sprawdza je aż 95% osób podróżujących. Dzięki oferowanemu przez nas modułowi Opinii automatycznie zbierane są ankiety z oceną pobytu przez gościa rezerwującego pobyt online. Na stronie www można wyświetlić te opinie, ale także opinie z serwisów zewnętrznych, takich jak Booking.com, Facebook czy Google.

Dedykowany Newsletter

Wykorzystaj adresy e-mail pozostawione przez Twoich Gości. Wysyłaj im oferty specjalne, by zachęcić ich do powrotu. Przypominaj im o swoim hotelu dzięki regularnej komunikacji newsletterowej. Daj możliwość swoim Gościom zapisać się do newslettera na swojej stronie www, a następnie twórz dedykowane wiadomości z ofertami specjalnymi w specjalnym szablonie graficznym spersonalizowanym dla Twojego hotelu.

Blog

Moduł Bloga to idealne rozwiązanie hotelowe, które pokaże co ciekawego dzieje się w Twoim Hotelu, dlaczego warto odwiedzić właśnie to miejsce i jakie wydarzenia czekają na gości. Blog to również opcja pozwalająca generować ruch na stronie i dobrze pozycjonować hotel w sieci. Na blogu samodzielnie dodasz aktualności, ciekawostki, artykuły, które zainteresują Twoją grupę docelową. A to wszystko w ciekawej szacie graficznej, w formie kafelkowej lub listingu z dużymi grafikami.

Baner pop-up

Moduł pozwoli Ci na dodawanie banerów pop-up do strony głównej www. Dzięki nim wyeksponujesz swoje najciekawsze promocje lub oferty specjalne. Przy pomocy systemu CMS w prosty i intuicyjny sposób dodasz i edytujesz swoje banery. Każda osoba odwiedzająca Twoją stronę, zobaczy dokładnie tę ofertę, na której zależy Ci najbardziej.

Informator QR Kod

Informator Hotelowy na QR Kod daje Gościowi możliwość zapoznania się ze specjalną ofertą hotelu poprzez zeskanowanie kodu QR. Moduł może prezentować menu restauracji, SPA lub np. atrakcje w okolicy. Może również prezentować zbiorczą ofertę hotelu. Wystarczy skierować swój smartfon na QR kod, by otworzyć mobilną ofertę i zapoznać się ze szczegółami. Prosto, szybko, intuicyjnie.

I wiele innych...

W naszej ofercie mamy do zaproponowania wiele rozwiązań hotelowych uzupełniających stronę www. Mają one na celu zwiększenie jej funkcji wizerunkowej i sprzedażowej. Każdy z nich posiada swoje odrębne funkcjonalności i zalety. Oto jeszcze niektóre z nich:

  • Pakiety Premium z sekcjami graficznymi
  • Filmy Video w Pakietach
  • Prezentacja Pokoi Premium
  • Prezentacja Zabiegów SPA
  • Prezentacja Menu Restauracji
  • Moduł Sal Konferencyjnych
  • Promo TV

Formularz kontaktowy

*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE