Integracje systemów hotelowych

Integracja systemów hotelowych

Zaawansowane technologie online pozwalają obecnie na możliwości połączenia wielu systemów w jeden, gdzie odbywa się zarządzanie informacjami, które potem są eksportowane automatycznie do kolejnych systemów - już bez konieczności ręcznego ich wprowadzania i aktualizacji.

Połączenia systemów PMS

System rezerwacji online HotelSystems może być połączony z hotelowymi systemami PMS, dzięki czemu rezerwacje dokonywane przez Gościa na stronie internetowej mogą automatycznie wpływać do systemu operacyjnego hotelu. Jednocześnie dwukierunkowe działanie zapewnia eksport danych o sprzedanych bezpośrednio w hotelu pokoi do systemu rezerwacji online - blokując sprzedane w ten sposób pokoje.
Aktualnie oferujemy możliwość połączenia i synchronizacji z systemami: Chart, Rehot, KW Hotel, SOHO, Premium Hotel.

Channel Manager

Channel Manager skupia się na dystrybucji wolnych pokoi do partnerów sprzedażowych w Polsce i na całym świecie. Dzięki integracji narzędzi HotelSystems z YieldPlanet, wystarczy określić dostępność i ceny w jednym miejscu. Informacje te zostaną automatycznie wysłane do wybranych partnerów. Każdy pokój udostępniony w panelu HotelSystems lub zintegrowanym z nim systemie PMS, zostanie udostępniony we wszystkich podłączonych portalach. Dokonanie rezerwacji w dowolnym z nich, powoduje przesłanie informacji zwrotnej do systemu i zablokowanie sprzedanego pokoju.

System płatności online

Gwarantujemy szybkie i bezpieczne płatności online w systemie rezerwacji HotelSystems.pl.
Przelewy24 to największy operator płatności online w Polsce, oferujący innowacyjne rozwiązania dla rynku e-commerce. Korzystanie z usług serwisu Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności – szybkich przelewów, BLIKA, kart płatniczych, płatności mobilnych.

Google Analytics

Tworząc strony internetowe dla hoteli, dbamy o to, aby każdy z hotelarzy miał możliwość analizy ruchu przechodzącego przez jego witrynę. Google Analytics to narzędzie do analizy statystyk i ruchu na stronach www. Umożliwia ocenę zachowania osób odwiedzających stronę Twojego hotelu. Udziela odpowiedzi na pytanie o to, kto odwiedza naszą stronę i co na niej robi. Dostarcza również bezcennej wiedzy: jak użytkownicy dotarli na naszą stronę, jak długo są na stronie, ile podstron przeglądają, czy dokonują rezerwacji.

Formularz kontaktowy

*
*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE