Blog HotelSystems.pl

← wróć do aktualności
Nowy rok to nowe możliwości - sięgamy po nie specjalnie dla Was!

Przełom roku jest dla wielu hotelarzy okresem wzmożonej pracy. Zwłaszcza dla tych, dla których Boże Narodzenie, Sylwester i ferie zimowe są równoznaczne z dużym obłożeniem. Tym razem również dla nas jest to wymagający okres. Wraz z początkiem nowego roku oddajemy w Wasze ręce kilka nowości, nad którymi ostatnio pracowaliśmy i wciąż pracujemy. Pierwszą widoczną zmianą jest nasza strona internetowa. Zupełnie nowa szata graficzna, przemyślany od początku podział treści, łatwiejsza nawigacja i to czego brakowało chyba najbardziej – pełna oferta naszych produktów i usług, które w ciągu ostatnich lat rozrosły się do tego stopnia, że trudno było je należycie opisać bez wprowadzania radykalnych zmian. To jednak dopiero początek.

 

Nowa strona HotelSystems.pl

Nasza nowa strona internetowa to dopiero początek nowości...

Personalizacja, automatyzacja, analityka.

Najważniejsze nowości i zmiany dotyczą tego, co nowe technologie są w stanie zagwarantować hotelarzom. Przeszliśmy już przez etap dynamicznych treści na stronach. Zadbaliśmy o możliwość automatyzacji zarządzania cenami. Jesteśmy też gotowi na dalszy wzrost ruchu z urządzeń mobilnych. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, wprowadzimy Was w etap automatyzacji marketingu i personalizacji treści. Wyobraźcie sobie stronę internetową hotelu, na której każdy z potencjalnych gości widzi inną ofertę, przystosowaną do jego potrzeb i oczekiwań. Tak już niedługo może działać Wasza strona! I to w dużym stopniu dzięki automatyzacji i narzędziom, które wykonają pracę za Was. Sporo uwagi poświęcimy również analityce internetowej. Goście odwiedzający stronę hotelu zostawiają po sobie wiele użytecznych informacji. Wydobędziemy dla Was najcenniejsze z nich i pokażemy, jak je wykorzystać. Pojawią się również usługi związane z marketingiem online, w tym remarketingiem. O wszystkich tych zmianach będziemy informować Was na bieżąco!

Blog HotelSystems.pl

Nowością jest również blog, którego właśnie czytacie. Chcielibyśmy aby stał się miejscem, z którego dowiecie się znacznie więcej niż tego, jak z sukcesem wykorzystywać narzędzia, jakie Wam oferujemy. Przede wszystkim chcielibyśmy, aby stał on się dla Was źródłem wiedzy i inspiracji. Będziemy tu prezentować najnowsze rozwiązania i możliwości. Przedstawimy wartościowe case studies i prześledzimy najciekawsze raporty branżowe. Postaramy się przybliżyć Wam działanie użytecznych narzędzi marketingowych i analitycznych. Zanurzymy się również w tematykę social media i zaprezentujemy użyteczne aplikacje, które ułatwią pracę marketingowców. Bądźcie tu z nami – postaramy się, aby było warto.

← wróć do aktualności

Formularz kontaktowy

*
*
HOTELOWY SYSTEM SPRZEDAŻY ONLINE