Recepcja będąc sercem każdego hotelu jest bez wątpienia najważniejszym działem w tworzeniu jego profesjonalnego wizerunku i najczęściej pierwszym kontaktem z Gościem.


Przygotowanie narzędzi internetowych dla recepcji znacząco poprawia wydajność pracy, zmniejsza ilość rutynowych pomyłek i co najważniejsze, pozwala skupić się na jakości obsługi i skuteczności przekazywanych Gościom informacji.


Duża ilość mailowych i telefonicznych zapytań o ofertę, udogodnienia w hotelu czy cennik wynika z faktu, iż Goście nie mogą znaleźć tych informacji na stronie internetowej. Uruchomienie systemu rezerwacji online, gdzie Gość w kilka sekund może nie tylko sprawdzić cenę w wybranym terminie, ale również zarezerwować i opłacić pobyt, upraszcza znacznie pracę agentom obsługi gości.
Oto kilka możliwości tematów z zakresu odpowiedzialności Recepcji, które można wspomóc rozwiązaniami online .
 

Aktualizacja PMSa

Wprowadzanie rezerwacji

Informacje o Ofercie

Prezentacja Cennika i Promocji

Kontrola Płatności

Rezerwacje oczekujące, potwierdzone

Kalkulacje dla Gości

Oferta w kilka minut

Hotel Dziki Potok ***

Korzystanie z systemu rezerwacji online HotelSystems pozwala naszym Gościom na dokonanie szybkiej i prostej rezerwacji pobytu wraz z natychmiastową płatnością zadatku, a jednocześnie jest najlepszym krokiem, jaki może wykonać hotel w celu usystematyzowania obiegu informacji pomiędzy hotelem a klientem. 

System online daje ponadto mnóstwo innych możliwości, które znacząco ułatwiają pracę recepcji, takich jak np. automatyczne e-maile z prośbą o opinię, wysyłanie ofertowych kalkulacji pobytów czy automatyczna aktualizacja dostępności i cen w portalach sprzedażowych.

Karolina, Recepcja Hotelu Dziki Potok ***

Proszę o Kontakt

Pracujesz w Recepcji Hotelu ? Potrzebujesz Narzędzi online, które usprawnią Twoją pracę i sprawią, że będzie ona szybsza i łatwiejsza ?

Pełna oferta

Otrzymasz pełną indywidualną ofertę wraz z wyceną

Wypróbuj działanie

Bezpłatny okres testowy

Szybkie uruchomienie

Już w 48h możemy uruchomić pełny system rezerwacji na Państwa stronie

Bezpłatne szkolenie

W zakresie obsługi systemu

Dyrektor hotelu

czytaj więcej

Dział marketingu

czytaj więcej

Recepcja

czytaj więcej