Strona mobilna Twojego hotelu

Rynek mobilny w Polsce nieprzerwanie rośnie. Szacuje się, że smartfony znajdziemy w kieszeniach już ponad 40% Polaków. Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych ma ogromne znaczenie, nie tylko dla wygodny użytkownika. Jest również bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na ranking strony w wyszukiwarce Google.

Nowe szablony

Wybierz jeden z kilku szablonów, które zaprojektowaliśmy z myślą o wygodzie użytkownika. Przejrzyste i łatwe w nawigacji menu, szybki dostęp do najważniejszych informacji i atrakcyjna grafika sprawią, że przeglądanie Twojej strony na smartfonie będzie przyjemnością!

 

Wybierz szablon >>>

Treści w sekcjach

Zadbaj o atrakcyjną wizualnie prezentację zawartości strony. Treść podstron i pakietów można teraz tworzyć przy użyciu zdefiniowanych sekcji - zupełnie jak w pełnej wersji strony. Łatwo i bardzo efektownie!

 

 

 

 

Nawigacja GPS

Wykorzystaj wbudowane funkcje telefonu, takie jak nawigacja GPS. Wystarczy jedno kliknięcie, by uruchomić aplikację nawigacji. Dzięki wersji mobilnej, goście bez problemu trafią do Twojego hotelu z dowolnego miejsca.

Pełnoekranowa galeria

Nowoczesne smartfony mają coraz większe ekrany o wysokiej rozdzielczości. Wykorzystaj ich możliwości, by pokazać najpiękniejsze zdjęcia Twojego hotelu. Intuicyjna nawigacja pozwala przeglądać kolejne zdjęcia przy pomocy pojedynczego przesunięcia palcem.

 

 

 

Zamów wersję mobilną już teraz!

Zamów nową stronę mobilną! Jeżeli masz już stronę mobilną, skontaktuj się z nami i zapytaj o upgrade.
690 zł


marketing@hotelsystems.pl
tel: 577 770 704