Sprzedaż voucherów podarunkowych

W ciągu roku jest wiele wspaniałych okazji do wręczania prezentów. Wykorzystaj to i daj swoim gościom możliwość kupowania kilku typów voucherów prezentowych:

- vouchery kwotowe
- vouchery pakietowe
- vouchery dzienne

Ile razy Twoi gości pytali Cię o możliwość zakupienia bonu na pobyt, który mogliby podarować swoim bliskim? Moduł sprzedaży voucherów jest odpowiedzią na ich pytanie i Twoją szansą na zwiększenie sprzedaży. Teraz oprócz sprzedaży pokoi i pakietów on-line, możesz sprzedawać również różne formy voucherów.

 

Vouchery kwotowe

Kwota na dowolne usługi.

Vouchery pobytowe

Pakiet pobytowy w prezencie.

Vouchery Day SPA

Jeden dzień w Twoim SPA.

 

 

Dostępne vouchery możesz zaprezentować w atrakcyjnej formie z grafiką i opisem. Goście wybierają odpowiedni prezent, określają sposób dostarczenia vouchera i dokonują bezpiecznej płatności kartą lub przelewem. Tobie pozostaje już tylko wydrukować voucher i wysłać go na wskazany adres. Samodzielnie określasz czas dostawy i okres ważności vouchera.

Vouchery kwotowe

Często najlepszym pomysłem jest zostawić obdarowanej osobie wolny wybór. Pozwól swoim gościom zamówić voucher kwotowy, pozwalający na skorzystanie z dowolnych usług. Możesz dodatkowo promować tę formę prezentu, oferując go w cenie nieco niższej niż jego rzeczywista wartość.

- dowolne kwoty np. 500 zł, 800 zł, 1000 zł
- dowolna ilość voucherów kwotowych
- prosty wybór i płatność online
- dostarczany dla osoby obdarowanej lub obdarowującej

Vouchery pobytowe

Każdy z Twoich pakietów pobytowych jest potencjalnym pomysłem na prezent -  kto nie chciałby otrzymać takiego podarunku? Uzupełnij swoją ofertę o vouchery pobytowe, aby Twoi goście mogli podarować swoim najbliższym cudowny pobyt w górach lub nad morzem.

- Pakiety dla Mamy, Taty
- Pakiet romantyczny dla młodej pary
- Pakiet SPA dla dwojga
- Pakiet wypoczynkowy na weekend
 

Vouchery Day SPA

Co podarowac osobie, która nie dysponuje czasem na długi wyjazd? Voucher na pakiet Day SPA z pewnośią sprawi, że znajdzie się odrobina czasu. Dla Twoich klientów to kolejna świetna inspiracja, a dla Ciebie szansa na zwiększenie sprzedaży.

- Pakiet Day SPA relaksacyjny
- Pakiet zabiegów odchudzających
- Pakiet Day SPA dla Niej
- Pakiet Romantyczny - zabiegi i kolacja

Rozpocznij sprzedaż voucherów na swojej stronie www

690 zł

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami:

marketing@hotelsystems.pl
tel: 577 770 704